Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Sürekli mükemmeli arayan Kırıkkale Nakliyat, modern çağın ihtiyaçları doğrultusunda yeni nesil nakliyat çözümlerine imzasını atmaktadır. Her zaman %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı kendisine vizyon edinen Kırıkkale Nakliyat; güvenli ve kaliteli bir nakliyat hizmeti sunmak konusunda titiz bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Sektöre her zaman katkıda bulunmak konusunda titiz bir çalışmanın içerisinde yer alan firmamız; tam da aradığınız bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Kurulduğu ilk günden itibaren kendisini sürekli bir şekilde geliştirme vizyonuna uygun davranan Kırıkkale Nakliyat; sürekli yeniliklere açık olan bir hizmet anlayışına sahiptir. Fiyat ve kalite dengesini her zaman koruyan firmamız, müşteri dostu nakliyat çözümlerini sizlerle buluşturmaktadır. Böylece müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini tam da onların taleplerine uygun bir şekilde karşılayan firmamız; her zaman fonksiyonel çalışmalara da imzasını atmaktadır.

Misyonumuz

Her zaman şeffaf, iletişime açık ve yüksek performanslı bir şekilde hizmet sunmayı kendisine misyon edinen Kırıkkale Nakliyat; kurumsallığıyla ön plana çıkmaktadır. Nakliyat taleplerine kurumsal bir çözüm bulmak konusunda titiz bir çalışmaya imzasını atan firmamız; sürdürülebilir ve güvenilir bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Müşteri odaklı bir çalışma sistemini misyon edinen firmamız, nitelikli bir çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.

Nakliyat hizmetlerini ekonomik çözümlerle buluşturma gayesine sahip olan Kırıkkale Nakliyat; nakliyat sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanmasında çözüm odaklı bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Böylece nakliyat sektörünün gelişmesine de katkı sunan firmamız; tam da aradığınız kalite standartlarında bir nakliyat çözümünün adresi konumunda yer almayı başarmaktadır.

Hizmet Kalite Standartlarımız

Kırıkkale Nakliyat kurumsal yapıya sahip bir firma olduğundan uluslararası kalite standartlarında bir nakliyat çözümünün adresi konumunda yer almaktadır. Hiçbir zaman oluşturmuş olduğu hizmet kalitesinden taviz vermeyen firmamız, üst düzeyde çözümlerin adresi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu kapsamda oluşturduğumuz hizmet kalite standartlarımız aşağıdaki gibidir:

  • Her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz
  • Yeni nesil teknolojik araçları nakliyat sektörüyle buluşturuyoruz
  • Güvenli, hızlı, kaliteli ve profesyonel bir nakliyat hizmetini sunuyoruz
  • Nakliyat hizmetleri konusunda ekonomik çözümler ortaya koyuyoruz
  • Müşteri dostu bir hizmeti sunmak noktasında titiz bir çalışmaya imzamızı atıyoruz
  • Personel yapımızı ve teknolojik donanımlarımızı çağın gereklerine göre güncelliyoruz
× Hemen Teklif Al