Hakkımızda

Kırıkkale Nakliyat; profesyonel bir nakliyat hizmetini sunmak amacıyla kurulmuş ve her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlayan bir nakliyat firmasıdır. Evden eve nakliyat çözümleri konusunda profesyonel bir çalışmayı ortaya koyan firmamız, uluslararası kalite standartlarında bir hizmetin merkezinde yer almaktadır. Ofis taşıma, ev taşıma, şehir içi nakliyat çözümleri konusunda titiz bir çalışmaya imza atan firmamız aynı zamanda hızlı ve güvenli bir nakliyat hizmetini de sizlerle buluşturmaktadır. Böylece nitelikli bir taşımacılık hizmetinin merkezinde yer almayı başaran firmamız, tam da aradığınız kalite standartlarında bir hizmetin adresi konumunda yer almaktadır.

Sektöre her zaman pozitif bir katkı sunmak konusunda titiz bir çalışmaya imza atan firmamız; geniş kapsamlı bir çalışmayı ortaya koyabilme kabiliyetine sahiptir. Sektörde yol gösterici yeniliklere imzasını atan firmamız, modern bir taşımacılık hizmetini sizlerle buluşturma kabiliyetine de sahiptir. Günümüz koşullarında geniş kapsamlı bir çalışmayı ortaya koymak noktasında gerekli olan teknik donanımlarıyla ön plana çıkan firmamız, teknolojik yenilikleri de yakından takip etmektedir. Böylece tam da aradığınız kalite standartlarında bir hizmeti sizlerle buluşturma kabiliyetine sahip olan firmamız; üst düzeyde bir nakliyat çözümüne de imzasını atmaktadır.

İş yeri ve ev eşyası taşıma noktasında profesyonel çözümler ortaya koyan firmamız, okul, hastane gibi kurumsal binaların da taşınmasında sorumluluk üstlenmektedir. Modern çağın yeniliklerini yakından takip etme başarısını ortaya koyan firmamız, en iyi ve en hızlı nakliyat çözümlerini sizlerle buluşturmaktadır. Fiyat ve kalite dengesini her zaman koruyan firmamız, tam da aradığınız kalite standartlarındaki bir nakliyat hizmetinin merkezinde yer almaktadır. Tam da bu noktada firmamız günümüz koşullarında profesyonel çözümleri sizlerle buluşturarak, üst düzeyde bir nakliyat hizmetini almanızı mümkün hale getirmektedir.

Kırıkkale Nakliyat geniş kapsamlı bir nakliyat hizmetini sunmak konusunda etkili bir hizmet politikasına sahiptir. Kurumsal yapısıyla her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız; modern çağın gereklerine ayak uydurmak konusunda da titiz bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Uluslararası kalite standartlarını benimsemiş olan firmamız her biri alanlarında uzman olan personel yapısı sayesinde üst düzeydeki nakliyat çözümlerini sizlerle buluşturmaktadır. Böylece sektörde yıldızı parlayan firmalardan birisi olan Kırıkkale Nakliyat üst düzeyde çalışmaların merkezinde yer almaktadır.

Neden Biz?

Kırıkkale Nakliyat tam da aradığınız kalite standartlarına uygun bir şekilde nakliyat hizmeti sunmak konusunda iddialı bir firmadır. Bundan dolayı hizmet kalite standartlarını sürekli bir şekilde geliştirmek noktasında geniş kapsamlı bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır. Firmamız pek çok açıdan kaliteli nakliyat hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Bu noktada firmamız ‘’Neden Biz?’’ sorusuna aşağıdaki gibi yanıtlar vermektedir:

  • Çünkü Biz; kurumsal yapıya sahip bir firmayız
  • Çünkü Biz; her zaman %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz
  • Çünkü Biz; profesyonel bir personel yapısına sahip bir nakliyat firmasıyız
  • Çünkü Biz; ambalajlama, paketleme ve asansörlü nakliyat hizmetlerini sunuyoruz
  • Çünkü Biz; müşteri dostu bir hizmeti, hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunabiliyoruz
  • Çünkü Biz; hem hesaplı hem kaliteli bir şekilde nakliyat hizmeti sunma kabiliyetine sahibiz
  • Çünkü Biz; en yeni araç filomuzla, aradığınız kalite standartlarında nakliyat hizmeti sunuyoruz
× Hemen Teklif Al